planlekcji4

 • slide_1n
 • slide_2n
 • slide_6n
 • slide_4n
 • slide_3n
 • slide_5n

PODWÓJNE ZŁOTO W MISTRZOSTWACH POWIATU W TENISIE STOŁOWYM

Opublikowano: poniedziałek, 20 listopad 2023

Mistrzostwa w tenisie stołowym

W dniu 16 listopada 2023 r. na hali sportowej Zespołu Szkół Ponadpodstawowych w Żabnie odbyły się Mistrzostwa Powiatu w Drużynowym Tenisie Stołowym w kategorii dziewcząt i chłopców.

Naszą szkołę reprezentowali: Patrycja Olszańska, Marta Krawczyk i Magdalena Haraf (kat. żeńska) oraz Bartłomiej Martyka, Nikodem Kras i Jacek Sierakowski  (kat. męska). Do rywalizacji o tytuł mistrzowski przystąpiły reprezentacje szkół ponadpodstawowych: ZSP Żabno, ZSLiT Wojnicz, ZSP Zakliczyn, ZSOiZ Gromnik, ZSOiZ Ciężkowice, ZSP Ryglice, LO Tuchów, CKZiU Tuchów. Każda ze szkół wystawiła zawodników w obu kategoriach. Rywalizacja między drużynami była bardzo zacięta, a mecze obfitowały w szybkie zwroty akcji. W eliminacjach nasi chłopcy pewnie pokonali swoich przeciwników nie tracąc nawet seta. W meczu finałowym drużyna chłopców zmierzyła się z reprezentacją ZSLiT z Wojnicza, odnosząc zdecydowane zwycięstwo 3:0. W kategorii żeńskiej rywalizacja była wyrównana, dlatego nasze dziewczęta musiały włożyć sporo wysiłku w osiągnięcie dobrego rezultatu. W finale spotkały się ze swoimi rówieśniczkami z LO w Tuchowie. Po emocjonującym meczu, pokonały swoje przeciwniczki 3:1. Obie nasze reprezentacje zajęły I miejsca w tych rozgrywkach, zapewniając sobie tym samym tytuł mistrzowski i awans do dalszego etapu rozgrywek. Obie drużyny przygotowywały się do turnieju pod opieką pana Łukasza Oświęcimskiego. Naszym drużynom gratulujemy sukcesu. Mamy nadzieję, że w półfinale wojewódzkim uda się im zaprezentować równie udanie.

(ŁO)

 Mistrzostwa w tenisie stołowym Mistrzostwa w tenisie stołowym Mistrzostwa w tenisie stołowym Mistrzostwa w tenisie stołowym
 Mistrzostwa w tenisie stołowym Mistrzostwa w tenisie stołowym Mistrzostwa w tenisie stołowym Mistrzostwa w tenisie stołowym
 Mistrzostwa w tenisie stołowym Mistrzostwa w tenisie stołowym Mistrzostwa w tenisie stołowym Mistrzostwa w tenisie stołowym
 Mistrzostwa w tenisie stołowym Mistrzostwa w tenisie stołowym Mistrzostwa w tenisie stołowym Mistrzostwa w tenisie stołowym
 Mistrzostwa w tenisie stołowym Mistrzostwa w tenisie stołowym Mistrzostwa w tenisie stołowym Mistrzostwa w tenisie stołowym
 Mistrzostwa w tenisie stołowym Mistrzostwa w tenisie stołowym Mistrzostwa w tenisie stołowym Mistrzostwa w tenisie stołowym

Filmy promujące

{nomultithumb}  {nomultithumb}
{nomultithumb}  {nomultithumb}

Nasze dane

Zespół Szkół Ponadpodstawowych
im. Józefa Piłsudskiego
w Zakliczynie

32-840 Zakliczyn, ul. Grabina 57

telefon/fax: (014) 66 53 409

http://www.zsp-zakliczyn.pl

e-mail: zsz-zakliczyn@wp.pl

Polityka prywatności

 epuap1

bip1

Gdzie jesteśmy?