XXXII OLIMPIADA WIEDZY I UMIEJĘTNOŚCI BUDOWLANYCH - drugie i trzecie miejsce uczniów Zespołu Szkół Ponadgimnazjalnych w Zakliczynie!!!

Opublikowano: poniedziałek, 11 marzec 2019

XXXII OLIMPIADA WIEDZY I UMIEJĘTNOŚCI BUDOWLANYCHDnia 2 marca odbyły się zawody okręgowe XXXII Olimpiady Wiedzy i Umiejętności Budowlanych. Naszą szkołę reprezentowali uczniowie, którzy uzyskali największą ilość punków na etapie szkolnym, tj: Izabela Kot – 4TB, Adrian Padoł – 3TB, Wojciech Górski – 4TB, Łukasz Ojczyk – 4TB, Krystian Tokarz – 4TB.

W Polsce jest 12 okręgów, a w okręgu rzeszowskim, w którym startowali uczniowie naszej szkoły w zawodach brało udział 83 uczestników z różnych szkół. Dwóch uczniów z ZSP Zakliczyn zakwalifikowało się do etapu centralnego, który odbędzie się w dniach 11-13 kwietnia 2019r. w Zespole Szkół Technicznych w Wodzisławiu Śląskim. Uczniowie, którzy zakwalifikowali się na etap centralny to: Wojciech Górski i Łukasz Ojczyk zajmując odpowiednio drugie i trzecie miejsce.

Gratulujemy sukcesów całej drużynie, a osobom zakwalifikowanym do etapu centralnego życzymy dalszych sukcesów. (JK)