WARSZTATY MATURALNE Z MATEMATYKI

Opublikowano: wtorek, 09 kwiecień 2024

000W dniu 5 kwietnia 2024 roku w Jamnej w Schronisku Dobrych Myśli odbyły się warsztaty maturalne z matematyki. Wzięli w nich udział uczniowie klasy czwartej liceum ogólnokształcącego naszej szkoły, przygotowujący się do egzaminu maturalnego z tego przedmiotu. Podczas warsztatów uczniowie doskonalili strategie rozwiązywania różnych typów zadań egzaminacyjnych oraz utrwalali strukturę egzaminu. Warsztaty były również okazją do wymiany doświadczeń oraz zdobycia dodatkowej motywacji do nauki matematyki. Uczestnicy spotkania mieli możliwość zadawania pytań i uzyskania indywidualnej pomocy od prowadzących zajęcia. W przerwach z tarasu widokowego mogli podziwiać panoramę Beskidów i Tatr. Nie zabrakło kawy z pyszną szarlotką oraz smacznego obiadu.

W tym samym czasie uczniowie klasy 5ttg, biorąc udział w warsztatach matematycznych w budynku ZSP w Zakliczynie, zdobywali ostatnie szlify przed czekającym ich już niedługo wyzwaniem.

Wszystkim maturzystom życzymy powodzenia na zbliżających się egzaminach!!!

warsztaty_matematyczne  warsztaty_matematyczne  warsztaty_matematyczne  warsztaty_matematyczne
 warsztaty_matematyczne