UCZNIOWIE SZKÓŁ PODSTAWOWYCH ODKRYWAJĄ TAJEMNICE NOWEJ EKOPRACOWNI W ZSP ZAKLICZYN

Opublikowano: środa, 13 wrzesień 2023

b_250_0_16777215_0_0_images_krakowska.u_Aktualnosci_2023_2024_wizyta_osmoklasistow_000.jpgUczniowie klas ósmych ze szkół podstawowych w Zakliczynie i Stróżach odwiedzili nowo otwartą Ekopracownię, która powstała dzięki Wojewódzkiemu Funduszowi Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej w Krakowie oraz Powiatowi Tarnowskiemu.

Było to spotkanie pełne nauki, odkryć i ekscytujących eksperymentów na temat kwaśnych deszczy. Wizyta w Ekopracowni była doskonałym przykładem nauki przez doświadczenie. Uczniowie nie tylko obserwowali eksperymenty, ale także brali aktywny udział w nich.

Ekopracownia to nie tylko miejsce, w którym odbywają się zajęcia edukacyjne, to także inwestycja w przyszłość naszej planety. Uczniowie, którzy odwiedzają to miejsce, wychodzą z niego z większą świadomością ekologiczną i gotowością do działania na rzecz ochrony środowiska.

Wizyta uczniów szkoły podstawowej w Ekopracowni to tylko początek ekologicznych działań. (WN)

wizyta_osmoklasistow  wizyta_osmoklasistow  wizyta_osmoklasistow  wizyta_osmoklasistow