REKRUTACJA DO PROJEKTU "MÓJ ROZWÓJ - MOJA PRZYSZŁOŚĆ II"

Opublikowano: poniedziałek, 29 sierpień 2022

Od 1 do 15 września odbędzie się rekrutacja uczestników do projektu „Mój rozwój – moja przyszłość II”  na rok szkolny 2022 /2023. Rekrutacja jest prowadzona oddzielnie dla każdej placówki.

W ramach projektu uczniowie wezmą udział w:

• Zajęciach dydaktyczno – wyrównawczych z matematyki, biologii, geografii, języka angielskiego;
  • Zajęciach rozwijające z informatyki, biologii, geografii;
  • Koła zainteresowań z przedsiębiorczości, fizyka VR;
  • Zajęciach poza szkołą i poza lekcjami – wyjazdach edukacyjnych z biologii, języka angielskiego;
  • Doradztwie zawodowym (grupowym, indywidualnym).

Zajęcia dla uczniów będą prowadzone w małych grupach (do 8 osób), aby  dostosować tempo pracy do indywidualnych potrzeb oraz możliwości sprawdzania na bieżąco postępów w nauce. Udział w projekcie jest bezpłatny.

Wszystkie niezbędne do realizacji zadań i osiągnięcia celów materiały, pomoce dydaktyczne i sprzęt komputerowy zostaną zapewnione w ramach budżetu projektu. Zachęcamy do zapoznania się z regulaminem oraz uczestnictwa w zajęciach. (GŻ)

DOKUMENTY REKRUTACYJNE