planlekcji4

  • Slide_1
  • Slide_7
  • Slide_4
  • Slide_3
  • Slide_6
  • Slide_2
  • Slide_5

SZKOLENIE KRUS

Opublikowano: poniedziałek, 11 luty 2019

SZKOLENIE KRUSW dniu 7 lutego 2019 r. uczniowie klasy 2A szkoły branżowej i 3A zasadniczej szkoły zawodowej uczestniczyli w szkoleniu z zakresu bezpieczeństwa i higieny pracy na wsi wraz z pokazem środków ochrony indywidualnej. Szkolenie przeprowadzili pracownicy Placówki Terenowej KRUS w Tarnowie - P. Wojciech Mruk i P. Elżbieta Siedlik.


Uczestnicy spotkania uzyskali ważne informacje na temat zasad ochrony zdrowia i życia w gospodarstwie rolnym oraz postępowania w razie wypadku przy pracy rolniczej. Na zakończenie uczniowie otrzymali materiały szkoleniowe: broszury, ulotki i kalendarze prewencyjne. (UK)

szkolenie_krus szkolenie_krus szkolenie_krus szkolenie_krus

Filmy promujące

{nomultithumb}  {nomultithumb}

Nasze dane

Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych

im. Józefa Piłsudskiego w Zakliczynie

32-840 Zakliczyn, ul. Grabina 57

telefon/fax: (014) 66 53 409

http://www.zsp-zakliczyn.pl

e-mail: zsz-zakliczyn@wp.pl

Polityka prywatności

 epuap1

bip1

Gdzie jesteśmy?