UMOWA O WSPÓŁPRACY Z INSTYTUTEM BEZPIECZEŃSTWA I EDUKACJI OBYWATELSKIEJ UNIWERSYTETU PEDAGOGICZNEGO W KRAKOWIE
Wpisany przez krakowska   

 

Miło nam poinformować, że dnia 12 grudnia 2017 roku została podpisana umowa o współpracy między Instytutem Bezpieczeństwa i Edukacji Obywatelskiej Uniwersytetu Pedagogicznego w Krakowie i Zespołem Szkół Ponadgimnazjalnych w Zakliczynie. Uroczyste podpisanie umowy miało miejsce w budynku Wydziału Pedagogicznego Uniwersytetu Pedagogicznego. Umowę podpisali: w imieniu Uniwersytetu Pedagogicznego Pani prof. dr hab. Ola Wasiuta Dyrektor IBiEO, w imieniu Zespołu Szkół Ponadgimnazjalnych Pan Dyrektor mgr Krzysztof Małek. Umowa została podpisana w obecności koordynatorów, którzy będą odpowiedzialni za realizację projektu Pana dr Pawła Skoruta, Pana dr Przemysława Mazura i Pana mgr Mirosława Śledzia oraz uczniów ZSP Zakliczyn.

Umawiające się strony zadeklarowały współpracę służącą rozwojowi edukacji w dziedzinie bezpieczeństwa naszej młodzieży. Instytut Bezpieczeństwa i Edukacji Obywatelskiej objął patronat nad Zespołem Szkół Ponadgimnazjalnych w Zakliczynie i w ramach umowy zobowiązał się m.in. do umożliwienia uczniom ZSP w Zakliczynie udziału w wykładach akademickich, przesyłania informacji na temat planowanych konferencji i przedsięwzięć, a także wspierania nauczycieli w podnoszeniu kwalifikacji zawodowych i doskonaleniu warsztatu pedagogicznego.

mgr Mirosław Śledź