MChE- SZKOLENIA DLA NAUCZYCIELI PRZEDMIOTÓW ZAWODOWYCH
Wpisany przez krakowska   

 

 

Dokumenty rekrutacyjne związane z realizacją  szkoleń dla nauczycieli przedmiotów zawodowych z TIK w ramach komponentu MChE, realizowanego w projekcie „Modernizacja kształcenia zawodowego w Małopolsce II”. Dokumenty zostały opracowane we współpracy z realizatorem Zadania – Uniwersytetem Pedagogicznym im. KEN:

 Regulamin rekrutacji na szkolenie

Program szkolenia - zał1

Formularz zgłoszeniowy - zał2

Deklaracja - oświadczenie uczestnictwa w projekcie zał3

Zakres danych osobowych - zał4

Oświadczenie uczestnika projektu - zał5

 

Rekrutacja prowadzona będzie wg poniższego harmonogramu:

09.01.2017 – 18.01.2017: nadsyłanie przez nauczycieli skanów formularzy zgłoszeniowych na adres Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć. .

20.01.2017 – 27.01.2017: wypełnienie przez kandydatów spełniających wymagania formalne Testu Kompetencji Cyfrowych. Link do testu wraz z terminem zostanie przekazany bezpośrednio na adresy e-mail, z których wysłane będą formularze zgłoszeniowe. Wypełnienie testu jest warunkiem niezbędnym, aby wziąć udział w szkoleniu, niewypełnienie go w podanym terminie będzie skutkowało skreśleniem nauczyciela z listy kandydatów.

03.02: ogłoszenie wyników rekrutacji – przekazanie informacji do szkół

Szkolenie prowadzone będzie wg harmonogramu:

11 lub 12.02 – Moduł I: „stacjonarna” część szkolenia na UP w Krakowie (szczegóły w programie) – uczestnik weźmie udział w zajęciach w danym, jednym dniu (11 lub 12.02)

marzec – maj: Moduł II i III szkolenia (na platformie, on-line – szczegóły w programie) najpóźniej 23.06.2017 – wydanie certyfikatów kończących szkolenie