Opublikowano: środa, 24 czerwiec 2020

Drodzy uczniowie, ze względu na  obowiązujące w czasie epidemii COVID 19 przepisy oraz w trosce o Wasze bezpieczeństwo, świadectwa promocyjne zostaną wydane we wrześniu. Osoby, które z różnych powodów chcą odebrać świadectwo wcześniej, proszone są o ustalenie telefoniczne terminu z sekretariatem Szkoły. Świadectwa zostały przygotowane i czekają na odbiór.

Uczniowie klas 3A i 3B Szkoły Branżowej I stopnia odbiorą świadectwa w dniu 26.06.2020 r. w budynku ZSP, korzystając z wejścia od strony hali sportowej, zachowując  przepisy sanitarne. Uczeń powinien mieć ubraną maseczkę ochronną i rękawiczki ochronne. Przy wejściu proszę zdezynfekować ręce i zachować odległość co najmniej 2 m od innych. Odbiór świadectwa oraz pozostałych dokumentów absolwent powinien potwierdzić używając własnego długopisu.

Spotkanie z wychowawcą panem mgr. Łukaszem Oświęcimskim odbędzie się o godz. 8.30, a z panem mgr. Rafałem Radźko o godz. 9.15.

Po otrzymaniu świadectwa należy bezzwłocznie opuścić teren Szkoły.

Wszystkich zapraszamy na Mszę Św. dziękczynną na zakończenie roku szkolnego we czwartek o godz. 16.30 do  Parafii św. Idziego Opata. (DS-C)